"Құрылыс техника" ЖШС CATERPILLAR 345,349 шынжыр табанды экскаваторына арналған көлемі 3,0 м3 тас шөмішті жеткізуді ұсынады.
Стандартты тасты шөміш RD-51.20 – тығыздығы 2.000 кг/м дейінгі топырақтарды өңдеуге арналған3 абразивтілік дәрежесі I – II кластан артық емес.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 45-55 т |
| Биіктігі H | 1800 мм |
| Тереңдігі B | 2100 мм |
| Жұтқыншақ R | 1500 мм |
| Ені L | 2000 мм |
| Көлем | 3,0 м3 |
| Салмақ | 3050 кг |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Caterpillar |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 3.2 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RDX-51.21 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 2100 мм |
| Ені | 2100 мм |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Салмақ | 3350 кг |
| Негізгі | |
| Кепілдік | 6 Айлар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 990 000 ₸





Жіберу 12 сәуір 2026