"Құрылыс техника" ЖШС CATERPILLAR 312,313,315 экскаваторына арналған көлемі 0,5 м3 стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Шөміш стандартты GP-16.08 I-IV санаттағы топырақтардағы шұңқырларды, карьерлерді қазу және сусымалы материалдарды түсіру үшін қолданылады, тығыздығы 1600 кг/м дейін3 (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас).
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 12-18 т |
| Биіктігі H | 1250 мм |
| Тереңдігі B | 1500 мм |
| Жұтқыншақ R | 1070 мм |
| Ені L | 800 мм |
| Көлем | 0,5 м3 |
| Салмақ | 550 келі |
| Тістердің саны | 4 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Caterpillar |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.3 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-15.60 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1170 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1190 мм |
| Салмақ | 350 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап890 000 ₸



