"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан DOOSAN DX140,DX160 экскаваторына арналған көлемі 0,7 м3 стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Шөміш стандартты GP-16.10 I-IV санаттағы топырақтардағы шұңқырларды, карьерлерді қазу және сусымалы материалдарды түсіру үшін қолданылады, тығыздығы 1600 кг/м дейін3 (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас).
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 12-18 т |
| Биіктігі H | 1250 мм |
| Тереңдігі B | 1500 мм |
| Жұтқыншақ R | 1070 мм |
| Ені L | 1000 мм |
| Көлем | 0,7 м3 |
| Салмақ | 640 келі |
| Тістердің саны | 4 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.7 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-16.10 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Салмақ | 640 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 990 000 ₸




