"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Komatsu PC200,PC210,PC220,PC240 экскаваторына арналған көлемі 1,2 м3 стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Шөміш стандартты GP-21.13 I-IV санаттағы топырақтардағы шұңқырларды, карьерлерді қазу және сусымалы материалдарды түсіру үшін қолданылады, тығыздығы 1600 кг/м дейін3 (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас).
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 19-28 т |
| Биіктігі H | 1400 мм |
| Тереңдігі B | 1650 мм |
| Жұтқыншақ R | 1200 мм |
| Ені L | 1300 мм |
| Көлем | 1,2 м3 |
| Салмақ | 1110 келі |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Komatsu |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.2 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-21.13-K25(5) |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1300 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1110 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап1 390 000 ₸





