"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Komatsu PC400,PC450 шынжыр табанды экскаваторына арналған көлемі 2,15 м3 аса күшейтілген тасты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Аса күшейтілген жартасты шөміш RDX-41.17 тығыздығы 2.500 кг/м дейінгі топырақтарды игеруге арналған3 абразивтілік дәрежесі V-VI сыныптан артық емес.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 39-45 т |
| Биіктігі H | 1700 мм |
| Тереңдігі B | 1950 мм |
| Жұтқыншақ R | 1400 мм |
| Ені L | 1700 мм |
| Көлем | 2,15 м3 |
| Салмақ | 2500 кг |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Komatsu |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 2.15 куб. м |
| Техника түрі | Арнайы техника |
| бөлшектің коды | RDX-41.17-J45(5)WS |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1950 мм |
| Ені | 1700 мм |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Салмақ | 2500 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 890 000 ₸





