"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан CATERPILLAR 320 экскаваторына арналған көлемі 1,1 м3 тас шөмішті жеткізуді ұсынады.
Стандартты тасты шөміш RD-21.12 – тығыздығы 2.000 кг/м дейінгі топырақтарды өңдеуге арналған3 абразивтілік дәрежесі I – II кластан артық емес.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 19-28 т |
| Биіктігі H | 1400 мм |
| Тереңдігі B | 1650 мм |
| Жұтқыншақ R | 1200 мм |
| Ені L | 1200 мм |
| Көлем | 1,1 м3 |
| Салмақ | 1170 келі |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Caterpillar |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.3 куб. м |
| Техника түрі | Арнайы техника |
| бөлшектің коды | RD-21.14-J35(5)WS |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1400 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1290 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 450 000 ₸


