"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Caterpillar 319 экскаваторына арналған ені 600 мм траншеялық шөмішті жеткізуді ұсынады.
Траншеялық шөміш TB-21.60 ол жол бойында, ауылдық жерлерде және шектеулі мерзімде ұзартылған траншеяларды жасау қажет болған барлық басқа жағдайларда коммуникацияларды төсеу кезінде қолданылады. Жұмыс кезінде траншеяның бүкіл ұзындығы бойынша сақталатын белгіленген параметрлердің тегіс траншеясы қалыптасады. Топырақ бір мезгілде алынады, ал қазылған топырақ кейіннен бастапқы орнына оңай толтырылады. Ең аз ені ғимараттарға немесе басқа нысандарға жақын қаланың тар жағдайында жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 19-26 т |
| Биіктігі H | 1360 мм |
| Тереңдігі B | 1390 мм |
| Жұтқыншақ R | 1115 мм |
| Ені L | 600 мм |
| Көлем | 0,39 м3 |
| Салмақ | 480 келі |
| Тістердің саны | 3 дана |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Caterpillar |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.39 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-20.60 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1390 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1360 мм |
| Салмақ | 480 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 955 000 ₸



