"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан DOOSAN DX140,DX160 экскаваторына арналған ені 450 мм траншеялық шөмішті жеткізуді ұсынады.
Траншеялық шөміш TB-16.45 ол жол бойында, ауылдық жерлерде және шектеулі мерзімде ұзартылған траншеяларды жасау қажет болған барлық басқа жағдайларда коммуникацияларды төсеу кезінде қолданылады. Жұмыс кезінде траншеяның бүкіл ұзындығы бойынша сақталатын белгіленген параметрлердің тегіс траншеясы қалыптасады. Топырақ бір мезгілде алынады, ал қазылған топырақ кейіннен бастапқы орнына оңай толтырылады. Ең аз ені ғимараттарға немесе басқа нысандарға жақын қаланың тар жағдайында жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 12-18 т |
| Биіктігі H | 1190 мм |
| Тереңдігі B | 1170 мм |
| Жұтқыншақ R | 970 мм |
| Ені L | 450 мм |
| Көлем | 0,20 м3 |
| Салмақ | 300 келі |
| Тістердің саны | 3 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.3 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-15.60 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1170 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1190 мм |
| Салмақ | 350 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап899 000 ₸



