"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан DOOSAN DX180,DX190 экскаваторына арналған көлемі 0,9 м3 стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Шөміш стандартты GP-21.10 I-IV санаттағы топырақтардағы шұңқырларды, карьерлерді қазу және сусымалы материалдарды түсіру үшін қолданылады, тығыздығы 1600 кг/м дейін3 (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас).
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 19-28 т |
| Биіктігі H | 1400 мм |
| Тереңдігі B | 1650 мм |
| Жұтқыншақ R | 1200 мм |
| Ені L | 1000 мм |
| Көлем | 0,9 м3 |
| Салмақ | 920 келі |
| Тістердің саны | 4 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.9 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-21.10-K25(4) |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 1450 мм |
| Салмақ | 920 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 290 000 ₸




