"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан ZX250,ZX270,ZX280 шынжыр табанды экскаваторға арналған ені 2500 жоспарлы шөмішті жеткізуді ұсынады.
Жоспарлау шөміші DC-20.25 - аумақтарды абаттандыру және тазалау кезінде кеңінен қолданылады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 18-24 т |
| Биіктігі H | 920 мм |
| Тереңдігі B | 1020 мм |
| Жұтқыншақ R | 780 мм |
| Ені L | 2500 мм |
| Көлем | 0,87 м3 |
| Салмақ | 720 келі |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hitachi |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.87 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | DC-20.25 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1020 мм |
| Ені | 2500 мм |
| Биіктігі | 920 мм |
| Салмақ | 720 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 510 000 ₸



