"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан HITACHI ZX350 шынжыр табанды экскаваторына арналған көлемі 1,65 м3 аса күшейтілген тасты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Аса күшейтілген жартасты шөміш RDX-31.15 тығыздығы 2.500 кг/м дейінгі топырақтарды игеруге арналған3 абразивтілік дәрежесі V-VI сыныптан артық емес.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 29-38 т |
| Биіктігі H | 1500 мм |
| Тереңдігі B | 1800 мм |
| Жұтқыншақ R | 1330 мм |
| Ені L | 1500 мм |
| Көлем | 1,65 м3 |
| Салмақ | 1870 келі |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hitachi |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Шелек көлемі | 1.65 куб. м |
| бөлшектің коды | RDX-31.15 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритные размеры | |
| Салмақ | 1870 кг |
| Негізгі | |
| Кепілдік | 6 Айлар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 900 000 ₸




