"Құрылыс техника" ЖШС Ақтөбе қаласындағы қоймадан Hyundai R210/R220 экскаваторына арналған 0,65 м3 шөмішті қопсытқышты жеткізуді ұсынады.
Шөміш-жыртқышrb-20.5.10 көптеген тасты қосындылары мен абразивті материалдары (құмтастар, граниттер, базальттар, диабазалар және т.б.) бар ауыр топырақтарды өңдеуге, сусымалы материалдарды, тығыздығы 2200 кг/м3 дейін қопсытылған тау жыныстарын тиеуге және түсіруге арналған. Шөміште тозуға төзімді материалдардан жасалған әртүрлі қосымша қорғаныс элементтері (астарлы пластиналар, протекторлар, бұрыштық және тіс аралық қорғаныс және т.б.) бар.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 19-24 т |
| Биіктігі H | 1360 мм |
| Тереңдігі B | 1730 мм |
| Жұтқыншақ R | 1000 мм |
| Тәждер | 35R-14A (1шт) 1U-3352 RC (2шт) |
| Ені L | 1000 мм |
| Көлем | 0,65 м3 |
| Салмақ | 1050 келі |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.65 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RB-20.5.10.000/BYG-NBLF |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1730 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 1360 мм |
| Салмақ | 1050 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 27 сәуір 2026