"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Hyundai R210/R220 шынжыр табанды экскаваторына арналған ені 800 мм, көлемі 0,6 м3 стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Шөміш стандартты GP-21.08 I-IV санаттағы топырақтардағы шұңқырларды, карьерлерді қазу және сусымалы материалдарды түсіру үшін қолданылады, тығыздығы 1600 кг/м дейін3 (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас).
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 19-28 т |
| Биіктігі H | 1400 мм |
| Тереңдігі B | 1650 мм |
| Жұтқыншақ R | 1200 мм |
| Ені L | 800 мм |
| Көлем | 0,6 м3 |
| Салмақ | 800 келі |
| Тістердің саны | 3 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.5 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-16.08-J30-NSF3 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Hyundai |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Салмақ | 560 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап1 050 000 ₸






