"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Hyundai R210/R220 шынжыр табанды экскаваторына арналған ені 2300 жоспарлы шөмішті жеткізуді ұсынады.
Жоспарлау шөміші DC-20.23 - аумақтарды абаттандыру және тазалау кезінде кеңінен қолданылады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 18-23 т |
| Биіктігі H | 920 мм |
| Тереңдігі B | 1020 мм |
| Жұтқыншақ R | 780 мм |
| Ені L | 2300 мм |
| Көлем | 0,79 м3 |
| Салмақ | 725 келі |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.96 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | DC-21L-20s |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 980 мм |
| Ені | 2000 мм |
| Биіктігі | 990 мм |
| Салмақ | 600 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 290 000 ₸



