"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Hyundai R130/R1300 экскаваторына арналған ені 600 мм траншеялық шөмішті жеткізуді ұсынады.
Траншеялық шөміш TB-16.60 ол жол бойында, ауылдық жерлерде және шектеулі мерзімде ұзартылған траншеяларды жасау қажет болған барлық басқа жағдайларда коммуникацияларды төсеу кезінде қолданылады. Жұмыс кезінде траншеяның бүкіл ұзындығы бойынша сақталатын белгіленген параметрлердің тегіс траншеясы қалыптасады. Топырақ бір мезгілде алынады, ал қазылған топырақ кейіннен бастапқы орнына оңай толтырылады. Ең аз ені ғимараттарға немесе басқа нысандарға жақын қаланың тар жағдайында жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 12-18 т |
| Биіктігі H | 1190 мм |
| Тереңдігі B | 1170 мм |
| Жұтқыншақ R | 970 мм |
| Ені L | 600 мм |
| Көлем | 0,30 м3 |
| Салмақ | 350 келі |
| Тістердің саны | 3 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Жағдайы | Жаңа |
| Шелек көлемі | 0.3 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-15.60/J30 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1170 мм |
| Салмақ | 345 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 010 000 ₸





