"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Hyundai R2900 шынжыр табанды экскаваторына арналған көлемі 1,65 м3 тас шөмішті жеткізуді ұсынады.
Стандартты тасты шөміш RD-31.15 – тығыздығы 2.000 кг/м дейінгі топырақтарды өңдеуге арналған3 абразивтілік дәрежесі I – II кластан артық емес.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 29-38 т |
| Биіктігі H | 1500 мм |
| Тереңдігі B | 1800 мм |
| Жұтқыншақ R | 1330 мм |
| Ені L | 1500 мм |
| Көлем | 1,65 м3 |
| Салмақ | 1690 келі |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.65 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RD-31.15-J40(5)WS |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1600 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1830 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 790 000 ₸





