Бір тісті жыртқышr-150-2 - қатқан топырақтарды бұзуға, жарылған тау жыныстарын игеруге, асфальт жабындарын, кірпіштерді, жол жиегіндегі тастарды қазуға, діңгектерді жұлуға арналған. Тартқыш шөміштің орнына экскаватордың тұтқаларына орнатылады.
Volvo EC290 экскаваторына арналған R-150-2 бір тісті жыртқышты Алматы қаласындағы "Құрылыс техника" ЖШС қоймасынан сатып алуға болады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Түрі | 2 |
| Салмақ | 650 келі |
| Жұтқыншақ R | 1500 мм |
| Ені А | 530 мм |
| Биіктігі H | 1570 мм |
| Ұзындығы B | 1070 мм |
Өндірушінің кепілдігімен тамаша зауыттық сапа.
Қазақстан Республикасының барлық аймақтарына жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Volvo |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-150-2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 790 000 ₸





