Бір тісті қопсытқыш тығыз топырақ пен қатты жабындарды бұзу бойынша операцияларды орындау кезінде Hyundai R290, R2900, R300, R305 және HX300 экскаваторларының құрамында жұмыс істеуге арналған. Жабдық негізгі әзірлеу алдында негіз дайындау үшін ауыспалы аспалы құрал ретінде пайдаланылады.
Қопсытқышты қолдану тығыздығы жоғары күрделі учаскелерді ашуға мүмкіндік береді және одан әрі жұмыс істеу кезінде шөмішке жүктемені азайтады.
Қолданылу аясы
Қопсытқыш мынадай жұмыстарды жүргізу кезінде пайдаланылады:
тығыздалу дәрежесі жоғары топырақтарды әзірлеу;
асфальт және жол жабындарын ашу;
жарықшақты және тығыз жыныстар бойынша жұмыс;
жол инфрақұрылымы элементтерін бөлшектеу;
түбірлер мен тамыр қоспаларын алып тастау.
Жабдық құрылыс объектілерінде, жол жұмыстары мен алаңдарды дайындау кезінде қолданылады.
Пайдалану ерекшеліктері
Қопсытқыш штаттық отырғызу қосылыстарын пайдалана отырып, шөміштің орнына экскаватордың тұтқасына орнатылады.
Тұрақты жұмыс жүктемесі жағдайында ауыр жер жұмыстарын орындау кезінде пайдалануға болады.
Кейіннен шөмішпен өңдей отырып, негіздемені бастапқы бұзу үшін пайдаланылады.
Өндіріс
Өз өндірісі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-150-2 |
| Салмақ | 650 кг |
| Биіктігі | 1570 мм |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 1 790 000 ₸




